Каталог
  Усі теми Групи Поради Матеріали Вільні теми

  Виставка ZRK

  Ірина 15.05.2016 | 03:42

  Друже, ми уже розпочали роботу над організацією handmade-виставки у Львові. Будемо вдячні за будь-які ідеї, побажання та пропозиції щодо співпраці. Створюй ідеальну платформу творчості разом із нами! 

  Pretty 15.05.2016 | 23:37

  Ура! Ура! Ура!!!!!

  Очень ждееем)

  Лично мне бы хотелось какого-то творческого пространства. Чтобы это было не в рамках, скажем, велирной или книжной выставки, а вот исключительно пространство ZRK. И не важно, будет это вытавка на улице, в большом торговом центр или в подвальчике галереи. Главное, пусть там будет арочка для фотоснимков с вашим фирменной птичкой или "творческим" сердечком, приятности для посетителей (например, розыгрыши изделий от мастеров) и творческий заряд для мастеров :)

  Pretty 15.05.2016 | 23:38
  *ювелирной
  Євгенія 16.05.2016 | 22:29

  Це буде геть інший формат від першої виставки?Бо і розіграші, і баннер, і атмосфера була. Те, що завжди цікавить нас, хендмейдерів-люди! багато людей! Бо навіть якщо вони нічого не купляють, просто ходять, роздивляються і питають-це великий+, це реклама, і т.д.Звідси-місце має бути круте-багатолюдне. Ідеально-супер центр з багатотисячним натовпом, який завжди є-це ТЦ Форум, пл. Ринок (хоча її наврядчи дадуть) і біля Оперного. Це цікаве як нам, так і покупцю, або ж просто "та ми тут гуляємо" /вирішили подивитись. Розіграші-нормально, але багато хто не витримує чекати вечора, чи якийсь печний час. Мабуть, концертна программа- бо музика, якесь дійство - це все "завлікає" людей.

  Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.