Каталог

  Календар подій

  «Парад подарунків»
  14.12 - 16.12.2018 «Парад подарунків»

  Виставка-продаж «Парад подарунків» 14-16 грудня 2018 року МВЦ, Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон №3-А Напередодні низки новорічних і різдвяних свят запрошуємо гостей і жителів столиці зануритися в атмосферу свята, чарівництва і зимової казки! З 14 до 16 грудня 2018 року редакція журналу «Модное рукоделие» проводить чергову виставку-продаж «Парад подарунків», де кожен зможе заздалегідь запастися новорічними та різдвяними подарунками для рідних, близьких і друзів, сувенірами до дня Святого Миколая для своїх дітей, наповнитися різноманітними творчими ідеями і підготуватися до свят! В рамках виставки будуть представлені наступні тематичні розділи: унікальні та ексклюзивні авторські ляльки та Тедді; роботи handmade, виконані в техніці фелтинг і печворк; витончені і неповторні авторські прикраси, декупаж і вишивка; новорічні прикраси та атрибутика, святкові декор.

  Київська обл.
  Ярмарка деликатесов и подарков
  15.12 - 16.12.2018 Ярмарка деликатесов и подарков

  Ярмарка деликатесов и подарков На носу новогодние праздники, но настроения все еще нет? Настоящая рождественская сказка ждет вас на Ярмарке деликатесов и подарков 15-16 декабря в Музее украинской живописи! Будем покупать подарки близким, выбирать фермерские продукты к праздничному столу, наслаждаться любимыми новогодними мелодиями и пить глинтвейн! Праздник приближается! Вы только представьте, все вокруг будет наполнено новогодними подарками и праздничным настроением! Мы создадим сказочное место для праздничной прогулки.

  Дніпропетровська обл.
  МИКОlike ФЕСТ
  19.12.2018 МИКОlike ФЕСТ

  Проведи казковий вечір Дня Святого Миколая під запальну музику, підтримай магію свята та допоможи Чудотворцю підготувати подарунки для потребуючих дітей.

  Львівська обл.
  Новорічно- Різдвяний фестиваль на Броварському
  22.12 - 25.12.2018 Новорічно- Різдвяний фестиваль на Броварському

  Новорічно-різдвяний Фестиваль на Броварському: свято, яке наближається!   Вже дуже скоро вся країна засяє напередодні початку новорічних та різдвяних свят.

  Київська обл.