Каталог
Повернутись до календаря
Подія перебуває на модерації

Всі. Свої на Atlas Weekend | Київ

Всі. Свої на Atlas Weekend!!!

 

В рамках Atlas Weekend відбудеться маркет «Всі. Свої»: з 3 по 8 липня найяскравіші резиденти проекту зберуться на території ВДНГ (пр. Глушкова, 1). Вони готують фестивальні фішки для гостей опен-ейра:

- одяг та аксесуари для тих, хто не встиг підготувати образ або хоче його доповнити чимось оригінальним;

- важливі дрібниці, аби комфортно танцювати та веселитися і в дощ, і в спеку;

- сувеніри та подарунки, щоб залишити згадку про подію, яку авторитетні видання уже вносять до списків кращих фестивалів світу 2018 року.

 

«3–8 липня у зоні «Всі. Свої» буде 60 брендів. Маркет розміститься у самому центрі фестивалю, на рівній відстані від всіх сцен. Разом з українськими виробниками ми допоможемо гостям музичного свята зробити свій Atlas Weekend ще яскравішим», – розповідає автор і керівник проекту «Всі. Свої» Анна Луковкіна.

 

Усі, хто зібрався на маркет, повинні звернути увагу: на фестивалі Аtlas Weekend діятиме тільки безготівкова оплата. У зоні «Всі. Свої» так само – усі покупки оплачуватимуться карткою будь-якої платіжної системи.

 

На маркеті «Всі. Свої» не тільки допомагатимуть створити фестивальний дух, але й підтримуватимуть його якнайдовше. На тих, хто втомився від запальних танців, у релакс-зоні чекатимуть місця для відпочинку й фотографування, приємний масаж та обприскування прохолодною водою.

 

Вхід на маркет вільний для всіх, хто має квитки на Atlas Weekend.

 

Деталі події: facebook.com/events/619567305084736/


Найближчі події