Каталог

  Незвичайне життя флораріумів. Бренд «Triangle & Triangles»

  Про майстра Triangle &
  Профіль: Triangle &

  Геометрична краса скляних форм декору — must have цього року. Ви ще не обзавелися скляними скриньками й поличками? Що ж, сьогодні у вас є шанс познайомитися з роботами креативної команди «Triangle & Triangles» і дізнатися більше про крихкий світі флораріумів.


   

  2


   

   

  Початок

   

  «Як творча людина я завжди цікавилася різними деталями, новинками декору і флористики, — розповідає авторка бренду. — Інтерес до хенд мейду й різних процесів виготовлення, який був із дитинства, надихнув мене вивчити техніку створення флораріума. На це пішло кілька місяців, коли я по крихтах самостійно знаходила необхідну інформацію. Ще чимало часу пішло на пошук потрібних матеріалів та освоєння практичних навичок. Перша вдала робота була подарована кращій подружці. Реакція близьких і друзів — подив і схвалення, підштовхнули мене до того, щоби викласти фото виробів в інтернет. Після цього відразу ж надійшли перші замовлення, що мотивувало й надихнуло на продовження роботи в цьому напрямку».

   

  6


   

  ««Triangle & Triangles» в перекладі з англійської означає Трикутник і Трикутники. Усі наші вироби складаються з геометричних фрагментів, більшість із яких якраз саме трикутники. Наша перша робота (октаедр — форма з трикутників) і наштовхнула на таку назву».

   

   

  Про вироби

   

  Усі речі виготовляються у вітражній техніці «Тіффані». Спочатку за ескізом вирізається скло, потім обмотується фольгою з міді й міцно зварюється між собою. Колір граней, крім срібного, може бути чорним або золотисто-мідним. Такий ефект досягається за допомогою патини. Після, шви натираються спеціальним воском, і готовий виріб полірується до блиску. І, звичайно, найголовніший «матеріал», без якого не вийде жодна робота — це любов і старання.

   

  9


   

  Спочатку флораріуми призначалися для висаджування різних рослин, наприклад, кактусів і сукулентів (їм потрібен мінімальний догляд). Але різні форми «Triangle & Triangles» також використовують ілюстратори та візажисти (для зберігання кистей), декоратори (для красивих дрібниць), фотографи (для роздрукованих фотографій). З огляду на таке оригінальне застосування виробів, асортимент став розширюватися, почалося виготовлення фото боксів під потрібний розмір фотографій або листівок, весільних скриньок для обручок і навіть геометричних настінних поличок.

   

  1


  7


   

  Основними клієнтами є люди з вільним польотом думки й уяви, які хочуть підкреслити свій вишуканий смак в інтер’єрі. Бренд також співпрацює з дизайнерами інтер’єрів, event-агентствами і власниками ресторанного бізнесу.

  «Стиль «Triangle & Triangles» — це чіткість ліній, геометричні форми й лаконічність виробів».

   

  4


   

  Головна особливість бренду полягає в застосуванні першокласних матеріалів, що підвищує якість готового виробу. А також — індивідуальний підхід і можливість виконати практично будь-яке побажання клієнта.

   

   

  Чим надихаєтеся?

   

  - Передусім величезний прилив сил і впевненість у своїй справі я отримую від вдячних клієнтів. Багато часу присвячую книгам, накопичуючи ідеї, думки, цитати. Адже це довгостроковий вклад у свій розвиток. Поїздки в нові місця, як і книги — це завжди нові враження й емоції. Іноді цікаві ідеї приходять саме в такі моменти. Й одне з найсильніших джерел натхнення — любов. Це почуття настільки окрилює, що хочеться ділитися добром і посмішками з усім світом. Тому ми демонструємо свою любов через наші роботи.

   

  10


   

   

  Яких речей ніколи не буде в «Triangle & Triangles»?

   

  - Не буде неякісної продукції, оскільки кожне замовлення ретельно перевіряється перед відправкою, і ми завжди з нетерпінням чекаємо зворотного відгуку від клієнта.

   

  3


   

   

  Творчі плани?

   

  - Звичайно, творчих планів багато, ми йдемо до них поступово і впевнено. Розширюємо свій асортимент: у нас великий вибір шкатулок для весільної церемонії. Ще ми можемо зберегти вашу улюблену квітку, залютувавши її в склі.

  11


   

  05.05.2017

  Рекомендовані статті:

  Креативний дім для рослин Креативний дім для рослин
  Креативний дім для рослин
  #Флораріум# декор# своїми руками# флораріум фото# рослини# вазони
  Vas Glass. Скло, що диктує умови Vas Glass. Скло, що диктує умови
  Vas Glass. Скло, що диктує умови
  #скло# геометрія# бренд
  Як прикрасити сад своїми руками. Творимо казку Як прикрасити сад своїми руками. Творимо казку
  Як прикрасити сад своїми руками. Творимо казку
  #казковий сад# сад своїми руками# дизайн саду своїми руками# ідеї для саду
  Скло зі статусом. Karavaeva glass Скло зі статусом. Karavaeva glass
  Скло зі статусом. Karavaeva glass
  #скло# геометрія# вітраж# бренд# тренд# прикраси

  Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.