Каталог

  11 головних речей для успіху в хендмейд індустрії

  Власники малого бізнесу, завантажені повсякденними проблемами, дуже часто не бачать за дрібницями головного. Особливо це помітно на прикладі людей, які створюють щось власними руками ‒ вони настільки захоплені творчим процесом, що їм часто не вистачає часу на маркетинг, продажі та планування.

  Якщо ви впізнали себе або тільки починаєте власну справу і хочете уникнути помилок, ця стаття саме для вас! Ми підготували 11 найважливіших речей, на яких треба зосередитись для досягнення успіху в світі хендмейд.

   

  1. Розробка системи

   

  instruments-orff-early-education-music-159849

   

  Вона допомагає структурувати багато речей, щоб вони працювали ефективно й злагоджено. Зараз багато творчих людей почнуть заперечувати. Що ж, це їх право, але ми запевняємо ‒ такий підхід необхідний, аби ваша справа перестала бути просто хобі, а почала приносити гроші.

  Зробіть графік роботи на тиждень: це допоможе визначити пріоритети.

   

  2. Технології

   

  ipad-tablet-technology-touch

   

  Почніть з аналізу технологій, які  використовуються вашими конкурентами. Складіть список з 3-х або 4-х речей, що здаються ефективними, і поспостерігайте. Спробуйте аналогічні підходи в вашому бізнесі.

  Можете навіть пройти певні курси, де вас навчать усім мудрощам та секретам.

   

  3. Самоідентифікація

   

  business-card-contact-business-cards-business-42260

   

  Немає нічого поганого в тому, щоб бути ремісником. Але в той момент, коли ви почнете продавати речі, які виготовляєте власноруч, ви автоматично станете власником бізнесу. Не важливо якого він розміру і скільки людей в команді, ви піднімаєтесь на новий рівень!

  Визначаючи себе ремісником ви зводите на мінімум свій професіоналізм, як власника бізнесу ‒ до вас буде менше довіри, що, у свою чергу, позначиться на рівні продажів.

   

  4. Інвестуйте в себе гроші

   

  books-colorful-book-5711

   

  Причина, якою багато людей пояснюють чому вони не відвідують певні курси чи тренінги, є нестача грошей. Ось інший підхід. Не думайте, що витрачаєте гроші на тренера чи конференцію. Думайте про це, як про інвестицію в себе.

  Відкладіть окрему суму, яку ви готові виділити на своє навчання: стартуйте з однієї події раз на декілька місяців, і ви дізнаєтесь щось нове, цікаве та заведете знайомства.

   

  5. Розповідайте про себе

   

  pexels-photo-57825

   

  Багато хендмейдерів кажуть, що погано знайомі з маркетингом, тому що це виглядає як хвастощі. В певному сенсі це так. Але якщо ви пишаєтеся продуктами, який виготовляєте, і впевнені в тому, що вони коштують своїх грошей, у вас є всі підстави з гордістю розказати світові про свої вироби.

  Поширюйте новини про себе. Ніхто не пропонує стояти з мегафоном на розі вулиць та цілий день кричати про себе. Але використовуйте свій природний шарм та можливі канали комунікації для реклами.

   

  6. Оберіть свою нішу

   

  pexels-photo-226568

   

  Зосередьтесь виключно на виготовленні конкретної речі або лінійки. Зробіть це родзинкою свого бренду, і люди почнуть впізнавати ваші вироби й купувати їх, навіть, якщо поряд будуть аналоги.

   

  7. Нові джерела доходу

   

  numbers-money-calculating-calculation

   

  Якщо ви знайшли й опанували свою нішу, і ваш бізнес твердо стоїть на ногах, можете подумати, як використати свій бренд для розкрутки нових продуктів, або про заміну тактики продажів.

  Маленьке застереження: перш ніж розширюватись і вводити додаткові продукти, переконайтесь, що ваш основний виріб займає сильні позиції на ринку.

   

  8. Ви ‒ це бренд

   

  hands-people-woman-working

   

  Зі зростанням бізнесу все більше людей захочуть ідентифікувати себе не просто з вашою продукцією, а й з вашим ім’ям. В певний момент часу ви та ваш виріб стануть одним неподільним цілим ‒ новим брендом.

  Хендмейд майстри перебувають в унікальному становищі: коли клієнт бачить продукт, він також бачить автора. Скористайтеся цим, дозволяючи людям впізнавати вас. Виставляйте світлини, де ви в своїй майстерні, на ярмарку, з покупцями тощо. Використовуйте себе як особистість для просування продукції. Згодом, ви можете почати заробляти на популярності: стати спікером, блогером або тренером.

   

  9. Залучайте родину

   

  pexels-photo-89873

   

  Якщо у вас є сім’я, вважайте, що в бізнесі ви вже не один. Вони можуть взяти частину роботи на себе: відправляти товари поштою, поповнювати запаси необхідних матеріалів та багато інших речей.

   

  10. Знайдіть час для фітнесу

   

  pexels-photo-102623

   

  Неважливо, чи ви зараз у формі, чи ні ‒ заведіть корисну звичку: займатись спортом. Це допоможе очистити думки від зайвого, та розімне тіло після сидячої роботи.

   

  11. Співпраця

   

  baseball-victory-game-sport-163534

   

  Тепер найцікавіше! Ваш бізнес зростає ‒ зростають послуги, які ви пропонуєте. Наприклад, якщо ви ведете блог, ви мате інтелектуальну власність. Якщо у вас є соціальні мережі чи розсилка, є підписники. Придивіться до інших людей з аналогічним форматом діяльності, зв’яжіться з ними, допомагайте один одному: обмінюйтесь корисною інформацією та досвідом.

   

  Заключне слово

   

  Не намагайтесь вирішити та втілити в життя всі речі одразу. Почніть з тих, де ви в найслабшій позиції. Додавайте нову мету кожного місяця, і до цього часу наступного року, ви просунетесь як особисто, так і професійно, ваші доходи  збільшаться, і ви отримуватимете ще більше задоволення від життя і бізнесу.

  11.01.2017

  Рекомендовані статті:

  Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.