Каталог

  Без гострих кутів. RB jewelry

  У деяких суперечках іноді варто згладжувати гострі кути

  У деяких суперечках іноді варто згладжувати гострі кути. Вміти знайти компроміс. Обійти негатив стороною і просто насолоджуватися тишею. Чи не так?


  Прикраси цього бренду, схоже, навмисне уникають гострих кутів і у всьому переслідують плавність та легкість. Геометрія бренду не має ані різкості, ані надмірної агресії у своїх формах. Кожна прикраса є віддзеркаленням душевної гармонії її авторки.


  Знайомся, R B  J E W E L R Y - бренд оригінальних прикрас із Мукачева. Дизайнер Богдана Рогова створює підвіски, сережки, каблучки і браслети з міді, латуні,алюмінію і прямо зараз розповість, як починалася її історія творчості.

   

  WBMr9ma-RPQ

  Кожна прикраса є віддзеркаленням душевної гармонії її авторки


   

  Про народження першої біжутерії


  Мабуть, все почалося ще під час мого навчання в Коледжі мистецтв ім. Ерделі в м. Ужгороді, коли я обрала напрямок «художня обробка металів», - розповідає дизайнера. - Звичайно, про виготовлення ювелірки тоді і думок не було. В основному ми робили декоративні ковані вироби, але я завжди любила прикраси, і, як у всіх студентів буває, не завжди могла дозволити все, що подобалося. Таким чином і народилася моя перша біжутерія. Серйозні думки про створення свого ювелірного бренду прийшли вже після закінчення Закарпатського художнього інституту та захисту диплому у Львівській національній академії мистецтв. Перебравшись в березні 2015 року в м. Мукачево, зібрала всі сили і думки, почала облаштовувати майстерню, робити перші начерки і називатися RB jewelry.

   

  iMHRmHc3vgI


   

  Про філософію


  RB jewelry - це таємничий процес поєднання старовинних і сучасних технологій, взаємодії хімічних і фізичних властивостей металів, переплетення епох і стилів в естетично довершені образи. Це речі, в яких є душа.


  «Філософія бренду базується на любові до своєї справи, мінімалістичного підходу до дизайну виробів та індивідуального підходу до кожного клієнта. Всі прикраси виготовляються в єдиному екземплярі, щоб кожен міг відчути себе особливим,» - каже дизайнер RB jewelry.

   

  Про улюбленців


  Ох, важко зі своїх виробів вибирати улюбленців, коли всі вони зроблені твоїми руками і в кожному залишилася частинка душі. Справа в тому, що перед продажем я «тестую» всі прикраси на зручність, і з деякими потім не можу розлучитися. Таким чином одними з улюблених стали прості квадратні сережки з міді на довгій швензі та квадратна каблучка в сріблі. Я завжди по-особливому любила прості та лаконічні за формою речі.

   


  А ще солодко щемить у серці від блакитної і бірюзової патини на мідних прикрасах і від всіх відтінків синього на світі (побували б ви в моїй синій майстерні, відразу б все зрозуміли). Але, чомусь жодна з них поки що не затрималась в моїй домашній колекції.


   

  AjU22cJcaRs

  d5AxS8BqBoI


   

  Про форму і техніку


  Мені подобається експериментувати з різними матеріалами та фактурами, поєднувати старовинні і сучасні технології обробки металів: холодна ковка, травлення, патинування. Найчастіше працюю з міддю, чорними металами та сріблом.

  В прикрасах переважає геометрія, але вона не різка, не категорична. Мої вироби для реальних людей, тому часто гострі кути згладжуються, а форми набувають плавності. Зручність завжди в пріоритеті, - розповідає дизайнер.

  Про час

  Робити те, що люблю, і ніколи не здаватись. Навіть якщо ти талановитий і докладаєш багато зусиль, для результатів потрібен час, - переконана Богдана.

   

  TMpk1aOkTwA


  nlqnoKmzIyA


   

  БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ:


  Якщо колір, то... блакитний, синій, бірюзовий
  Якщо книга, то... «Джерело» Айн Ренд
  Якщо музика, то… різна, але переважно це indie-rock, все залежить від настрою.
  Якщо фільм, то... «Амелі», «Модільяні», «Дом солнца», «Рок волна»
  Якщо час, то... помалювати, випити кави, розібратись в собі
  Якщо цитувати, то... «Все, що не сталось, то на краще»
  Якщо подорожувати, то... з коханим
  З впевненістю кажу, що... потрібно не зупинятись на досягнутому

  FAwn8lESrGU

   

  13.12.2016

  Рекомендовані статті:

  NA SOBI. Натхненні українським. NA SOBI. Натхненні українським.
  NA SOBI. Натхненні українським.
  #zrk# na sobi# проект# бренди# українське# made in Ukraine
  Мирослава Козарь: унікальність в простоті Мирослава Козарь: унікальність в простоті
  Мирослава Козарь: унікальність в простоті
  #Мирослава Козарь# ювелір# прикраси# ювелірні вироби# інтерв'ю# ювелірка# срібло# золото# бетон
  7 речей, які споживачі хочуть знати про ваш handmade бізнес 7 речей, які споживачі хочуть знати про ваш handmade бізнес
  7 речей, які споживачі хочуть знати про ваш handmade бізнес
  #handmade бізнес# вироби ручної роботи# клієнти# як створити бізнес
  Ювелірний лаконізм Savchuk Jewelry Ювелірний лаконізм Savchuk Jewelry
  Ювелірний лаконізм Savchuk Jewelry
  #прикраси# handmade# мінімалізм# геометрія

  Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.