Каталог

  Ювелірний лаконізм Savchuk Jewelry

  Іноді немає нічого складнішого, аніж робити речі простими.

  Іноді немає нічого складнішого, аніж робити речі простими. Адже саме у простоті варто шукати справжню розкіш та благородство, вважають герої тижневого інтерв’ю на zrk.in.ua.


  У їхніх прикрасах ви не побачите жодного натяку на помпезність чи надмірність. Прикраси зі срібла, латуні та мельхіору створені у дусі мінімалізму, для людей із тонкою душевною організацією, для тих, хто шукає красу у простих геометричних формах.


  Знайомтесь, S А V C H U K Jewelry - бренд прикрас із Кам'янця-Подільського. Андрій та Олена Савчук – головні ідейні натхненники, дизайнери та виконавці зі стосвідсотковою віддачею своїй справі. За плечима у них – 13 авторських колекцій, десятки індивідуальних замовлень і сотні щирих клієнтських усмішок, які, безумовно, дають сили та натхнення розвиватися далі.

   

   


   

   

  Savchuk love story


  Красива історія бренду почалася з не менш красивої історії кохання. Свою першу майстерню Андрій та Олена організували у маленькій кімнаті студентського гуртожитку.
  «Мені часто здається що вступили ми саме на цю спеціальність тільки для того щоб зустріти один одного. Хоч і вчились ми на різних курсах та всеодно разом виконували завдання і втілювали свої ідеї в метал.

  Маленька майстерня в кімнаті гуртожитку, щастя від рідко придбаного нового інструменту, зауваження сусідів за стукіт молотка… Ці спогади завжди викликатимуть відчуття щастя.


  Вибір назви, для нас, це був дуже складний процес, - зізнається Олена Савчук. - Близько трьох місяців безперервних пошуків. І мені здається найважче було тоді коли знаходився ще один новий варіант і ти розумів що вибір через це стає ще складнішим. Вибрати серед великої кількості варіантів ми не змогли тому відкинувши все взяли те що залишилось, наше прізвище».


   

   

  Матеріал. Техніка. Форма


  «Геометрія руху», «Невагомість», «Полярність», «Уві сні» – такі назви обирають для авторських колекцій іі творці. У Savchuk Jewelry присутні окремі колекції як Олени, так і її чоловіка Андрія.


  В основі прикрас ручної роботи, за словами її ж авторів, лежать примітивні, навіть дещо первісні геометричні форми. У кожній авторській колекції відкривається щось своє, десь однозначна симетрія і чітка структура, десь лаконічність і простота, а десь головну роль грає блиск полірованої латуні.

   


   

  «Поки що саме латунь є основним матеріалом наших прикрас. Індивідуальні замовлення дуже часто виконуємо зі срібла. Також є серія прикрас з мельхіору. Дуже рідко використовуємо мідь, - каже Олена. - Прикраси виконані у відтінках синього та блакитного з чітким звучанням блиску полірованої латуні – ось наша техніка. Оксидування латуні – процес повністю самостійний, його тяжко контролювати, буває утворюються несподівані ефекти і людям це подобається.»

   

  8thwAYj8pvU

  IMG_0609 копия

   


    

  EizBNKPs3Qk


   

  gvJW9nWh_Ps

   Роботи із колекції "Полярність"


   

  13415622_683919708415399_4787189888943396222_o

  13422345_683920055082031_5044635163208239652_o

   Саме у простоті варто шукати справжню розкіш та благородство


   

  Про ідеальну дівчину Savchuk Jewelry


  Не сумніваємося, що прикраси уже знайшли чимало прихильниць серед користувачів нашого маркетплейсу. Самі ж творці Savchuk Jewelry майбутню власницю свої прикрас описують так:


  «Вона повинна бути собою. Тільки тоді вона вибере прикрасу, що доповнюватиме її і приноситиме їй радість. Тому що, щастя насправді в деталях, - вважає Олена Савчук. -

  Філософія нашого бренду об’єднує в собі індивідуальність підходу, цілісність художніх і композиційних рішень, бажання зробити продукт, який би виділявся серед інших,» - зазначають автори.

  руху КМ2 (3)

   "Геометрія руху" – колекція від Андрія Савчука. Рухаючись довкола своєї осі кожен елемент як з холодного мельхіору так і з теплої латуні створює ілюзію життя.


   

  Про те, з чим краще одягати прикраси Savchuk Jewelry  


  Ореол дороговизни ювелірних виробів, на щастя, в минулому. Так, прикраси ручної роботи від Savchuk Jewelry створені для тих, хто хоче гармонійно доповнити свій повсякденний образ.


  «Архітектура і мінімалізм, геометрія і гра кольору, всі ці складові стануть прекрасним доповненням або яскравим акцентом любого образу.

  Та я рекомендую одяг саме українських, молодих, брендів. Беручи участь у різних дизайн-маркетах, фестивалях та виставках я щоразу переконуюсь що наші вироби можна синтезувати в художнє ціле, створюючи якісно нові та неповторні образи, - каже Олена Савчук.

  руху КМ5 (4)


   


  Ціновий діапазон прикрас – 200-1600 грн, в залежності від обраного матеріалу. В асортименті Savchuk Jewelry – сережки, підвіски, і, звісно, неймовірні контурні перстні, які стали своєрідною візиткою бренду.

   

  3 (2)

   Незважаючи на всю простоту форм і рішень прикрас колекції "Невагомість", на власницях вони помітні відразу.


   

  6 (3)


   

  Про безперервні творчі пошуки


  «Наша робота - це пошук, напевне тому ми не можемо вибрати щось одне, - каже Олена Савчук. - Улюбленого виробу у нас нема бо завжди хочеться чогось кращого. Завжди ми знайдемо що змінити і втілюємо це в новому виробі і в новому і в новому і до безкінечності.


  Нас нічого не змушує. Ідея найчастіше народжується в процесі роботи. Наш смак – це наш тренд. Але, буває, ти надихаєшся зовсім несподівано, побачивши якусь деталь в оточуючому тебе світі. Тому заперечувати не буду, напевне ми всі від трендів дещо залежні.»

   

  IMG_9404 копия

   


   

  IMG_9427 копия

   


   

  сні ЛМ1 (4) - коп

   Робота із колекції "Уві сні". Птахи у сні - це ваші емоції, непідвладні розуму.


   

   

  13.11.2016

  Рекомендовані статті:

  13 переконливих причин взятися за виготовлення прикрас 13 переконливих причин взятися за виготовлення прикрас
  13 переконливих причин взятися за виготовлення прикрас
  #Прикраси ручної роботи# прикраси своїми руками# біжутерія# біжутерія своїми руками# handmade
  Прикраси із музичною душею від Данила Личка Прикраси із музичною душею від Данила Личка
  Прикраси із музичною душею від Данила Личка
  #ювелірка# срібло# персні# прикраси# ручної роботи# Львів# J DANN# Данило Личко
  ТРЕНДИ 2016: З чим носити чокери? ТРЕНДИ 2016: З чим носити чокери?
  ТРЕНДИ 2016: З чим носити чокери?
  #чокер# з чим носити чокери# чокери своїми руками
  DIY: майстер-класи з використанням золотої фольги DIY: майстер-класи з використанням золотої фольги
  DIY: майстер-класи з використанням золотої фольги
  #майстер-клас# золота фольга# своїми руками# хендмейд# handmade# декор

  Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.