Каталог

  NA SOBI. Натхненні українським.

  Ідеї працюють там, де у них вірять.

  Ідеї працюють там, де у них вірять.


  Натхнення примножується там, де ним хочуть ділитися.


  Можливості з’являються там, де закінчується зона комфорту.


  Сьогодні, в умовах динамічних змін суспільних процесів у нашій країні та переосмислення значимості національної ідеї настав час відкинути вчорашні упередження про те, що українська продукція поступається за якістю товарам іноземних виробників.

  IMG_4552  Проект NA SOBI – рішучий виклик застарілим стереотипам щодо української продукції. Сьогодні нам, як ніколи, важливо підтримати тих, хто своєю діяльністю виводить українську продукцію на принципово новий, якісний та конкурентний рівень. І проект NA SOBI – перший крок до практичного втілення такої ініціативи.

   

  IMG_4428_text_1

  Крокуй впевнено до своєї мети!


   

  Bez-imeni-8


   

  Новий формат діяльності нашої команди ідейно пов’язаний із великим сплеском цікавості до українського. Про українську фешн-індустрію активно пишуть європейські та американські глянці, а якісні товари вже давно реалізують у елітних бутіках за кордоном.
  Відтак, в основі проекту – якісна колаборація українських брендів одягу, взуття, аксесуарів, прикрас, іграшок, косметики, предметів інтер’єру, тощо. Ми прагнемо створювати не лише стильні образи у рамках фешн та б’юті фотосесій, але й популяризувати продукцію українських брендів через організацію пізнавальних зустрічей, воркшопів, презентацій.
  Дебютувати у такому незвичному амплуа нам допомогли два чудові українські бренди: «BURDO» (жіночий одяг) та «KASANDRA» (жіноче взуття ручного пошиву), про активну діяльність яких ви дізнаєтеся трохи згодом, на сторінках нашого корпоративного блогу.

  Bez-imeni-9  Зараз в команді NA SOBI – професійні фотографи, оператори, дизайнери, візажисти, перукарі, журналісти та менеджери. Втім, якщо після прочитання цього тексту, у вас раптом виникла божевільна ідея співпраці, ми відкриті до цікавих діалогів у творчому напрямку.
  Якщо вам сподобалася концепція нашого проекту і ви вже зараз готові знайомити споживача із своїм брендом, ми з радістю розповімо і напишемо про вашу справу. Надихайтеся українським!

  До участі у зйомці ми навмисне не запрошували професійних моделей. Натомість – вирішили поекспериментувати і знялися у фешн-фотосесії жіночим складом колективу ZRK.

  IMG_4895_text

   Не змушуй мене ходити, коли я прагну літати!


   

   

  Bez-imeni-17


  IMG_4919

   


   

  Команда ZRK про зйомки у проекті NA SOBI :


  Галина Бішко, технічний директор:


  Зізнаюся, із початком моєї роботи на ZRK, постійним відвідуванням українських дизайн-маркетів та спілкуванням із власниками брендів, я подолала давні упередження щодо українських товарів і зуміла знайти власну альтернативу. Все частіше купую одяг українських виробників, щоразу переконуючись у високій якості виробів, які нічим не поступаються відомим європейським виробникам, а ціновою політикою навіть приємно дивують. Відтепер наша команда не лише бере участь у просуванні альтернативних брендів в мережі, але й всіляко підтримує їх, щоденно користуючись їхньою продукцією: від шкарпеток та білизни до взуття, аксесуарів, косметики, тощо. Отож, у проекті “NA SOBI”, зустрічайте лише перевірені та полюблені нами бренди.

  Bez-imeni-6  Вікторія Сворень, контент та SMM-менеджер:


  Комфорт. Саме так я можу описати всю командну роботу. Було приємно спостерігати, як дівчата натхненно працюють, допомагають одна одній створювати стильні образи, прислуховуються до порад фотографа та дизайнера. Плани львівської погоди зійшлися в тандемі з нашими задумами, і, що цікаво, створили потрібну атмосферу. Не знаю, чи завжди реально передбачити усі найдрібніші організаційні моменти, але ефект спонтанності в нашому випадку став корисним.
  Хочу подякувати усім, хто долучився до співпраці в рамках проекту «NA SOBI» за професіоналізм, злагодженість та безпосередність. Експерименти дають змогу визначити, в якому напрямку слід рухатись далі. Сподіваюсь, ми знайшли свій!

  IMG_4348_text

   Дозволь собі мріяти. Дозволь собі бути щасливим...


  Bez-imeni-5


   

  Ірина Ваньо, креативний директор:

   

  Проект NA SOBI – це потужна командна інвестиція у ті ідеї, які сьогодні об’єдналися у популярній і часто вживаній фразі «люби українське». Сьогодні вітчизняні бренди роблять впевнений акцент на високій якості товарів і це стало основним поштовхом до створення авторського проекту. Відтак, щиро радію такій ініціативі, але разом з тим зізнаюся, що відчувала неабияке хвилювання, вперше рекламуючи одяг перед камерами. Відтак, у рамках проекту NA SOBI у мене є ще одна важлива місія – долати усі стереотипи та комплекси щодо власної зовнішності.

   IMG_4844_text

   Шукай натхнення у природи!


   

  Bez-imeni-13

  Bez-imeni-11


   

  Єлеазара Василенко, менеджер по роботі з клієнтами:


  Чому ми обрали таку назву для проекту? Бо прагнемо перш за все розпочати свідомі зміни із себе. Ефектні жіночі образи в українському одязі «BURDO» та взутті ручного пошиву «Kasandrа» вкотре нагадали: кожна жінка особлива по-своєму, і достатньо лише навчитися правильно підкреслювати свою красу. Ексклюзивна продукція від українських виробників додавала нам впевненості на знімальному майданчику.
  Без сумніву, проект «NA SOBI» став для нашого порталу важливою подією, оскільки під час зйомки виникла гармонія, єдиний дух, та невимовне бажання зробити щось справді важливе для популяризації українського продукту! Сподіваємось, вам сподобається результат нашої спільної праці!

  Bez-imeni-20


   

  Bez-imeni-2

   

   

   


  Марта Мохнацька – журналіст, копірайтер:

   

  Професійна фотозйомка зі всіма нюансами процесу нічим не віддалила нас від самих себе: незважаючи на одяг Burdo, якого ми раніше не носили, на нові зачіски і макіяж, на взуття, яке б могло виявитися незручним, - як це трапляється з новим взуттям, - все відбулося так, наче ми попередньо обирали для себе щось найкраще і найзручнішезі свого гардеробу. Ми просто були собою, а одяг та взуття стали лише засобами розставлення акцентів, що є найкращою характеристикою, по-моєму.

  Bez-imeni-1-1200


   

   NA SOBI. НАТХНЕННІ УКРАЇНСЬКИМ: 


  Одяг – BURDO
  Взуття - KASANDRA
  Фото – Roma Cayman
  Maкіяж – Уляна Матвіїв (BeautyBar)
  Зачіски - Ірина Попович
  Відео – Олександр Цьовх
  Монтаж – Мар’яна Полатайчук
  Офіційний хештег проекту: #nasobi


  З приводу співпраці пишіть на zolotirukyclub@gmail.com
  Контактні телефони: +38(068) 229-30-22, +38(099) 767-06-88

   

  12.08.2016

  Рекомендовані статті:

  Тімберлейк по-українськи, або на що витратити 24 км нитки Тімберлейк по-українськи, або на що витратити 24 км нитки
  Тімберлейк по-українськи, або на що витратити 24 км нитки
  #Арт# Тімберлейк# творчість# ручна робота# Тернопіль# Палагнюк# портрет# картина# handmade# нитки# цвяхи
  Прикраси із музичною душею від Данила Личка Прикраси із музичною душею від Данила Личка
  Прикраси із музичною душею від Данила Личка
  #ювелірка# срібло# персні# прикраси# ручної роботи# Львів# J DANN# Данило Личко
  Акаунт у Instagram: значення для молодого бренду Акаунт у Instagram: значення для молодого бренду
  Акаунт у Instagram: значення для молодого бренду
  #Instagram# продаж# handmade# хенд-мейд# zrk
  Топ 5 брендів взуття Made in Ukraine Топ 5 брендів взуття Made in Ukraine
  Топ 5 брендів взуття Made in Ukraine
  #Handmade Ukraine# українське взуття# взуття Made in Ukraine

  Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.