Каталог

  Корисні розваги або Розвиваючі іграшки своїми руками

  Для початку зазначимо кілька факторів, на які потрібно зважати, якщо Ви вирішили спробувати зробити розвиваючі іграшки для дітей своїми руками. 
   

  Вік

   

  Розвиваючі іграшки для немовлят повинні бути структурно примітивними. Батьки одразу ж повинні визначити, на що впливатиме ця іграшка. Наприклад, акцент на сприйнятті кольору. Враховуйте, що відтінки повинні бути не надто яскравими та контрастними. Хоча й незначну відмінність між кольорами дитина до року також може не ідентифікувати. Це лише викличе нервовий спалах, що не є добре. Шукайте золоту середину. Ось які іграшки можна спробувати зробити, що допомогти дитині пізнати царство кольору:
   
   
  Або дещо складніший варіант, який можна виготовити з розрахунком на перспективу:
   
  Також для діток віком до року підійдуть розвиваючі іграшки, які сприяють покращенню логічного мислення у напрямку аналізу форми предметів. Це теж здебільшого примітивні завдання розважального характеру. Малюку доведеться підібрати для іграшки найкраще місце, яке відповідає її контурам. Спочатку це може бути складно, але дитина неодмінно вже зовсім скоро зможе подолати ці перешкоди і знадобиться щось складніше. 
  Ці іграшки можуть виглядати так:
   
   
  І останній варіант для наймолодших діток - це ознайомлення із тваринним світом. Вже пізніше малюк зможе відтворювати звуки тваринок, наслідувати рухи, однак впізнаваність варто виробляти вже з цього віку. Починати найкраще з домашніх тварин, які дитина зможе спостерігати найближчим часом. Наступний крок - дикі звірі. У ранньому віці не варто ознайомлювати дитину із екзотичними та непоширеними тваринами. 
   
  Варіант найпростіших розвиваючих іграшок ручної роботи для створення асоціацій з тваринами:

   

  Вподобання/інтереси/здібності

   

  Таким обширним є другий надзвичайно важливий фактор, адже  першочергово розвиток дитини базується на цікавості до конкретного виду занять. Звісно, показник віку ми не опускаємо, однак говоримо зараз про розвиваючі іграшки своїми руками (3-4 роки - вікова категорія). 

  Для дівчаток, яким подобається слідкувати за процесом приготування їжі підійдуть іграшки у формі овочів та фруктів, харчових продуктів та окремих страв. Вони зможуть навчитися розумітися в елементарних рецептах, інгредієнтах. Оптимально робити ці іграшки із дерева. Це найбезпечніший та найнадійніший матеріал.
    
  Хлопчикам більше сподобається, якщо батько зробить для них набір інструментів. А також маленьких архітекторів не залишить без уваги будівництво міст чи поселень:
   
  Або щось простіше:
   
  Як хлопчикам, так і дівчаткам до вподоби малювати. А якщо це ще поєднати із тенденціями сучасної техніки, то у Вас може вдатися ось така чудова дошка для малювання - ноутбук:
   
  Також дітям передшкільного віку до душі розвиваючі іграшки своїми руками із фетру. Цей матеріал також гарантує безпеку дитини. Деталі не відкріплюються та не загрожують дитячому здоров'ю. Попитом користуються варіанти для фіксації погоди на вулиці. Вони мають такий вигляд:
   
   
   
  І останнє, найскладніше, однак одне із найефективніших, що можуть зробити власноруч батьки для своїх дітей, - це ігри із елементом вивчення букв та слів. Звісно, це для старших діток, які незабаром відвідуватимуть дитячий садок або школу.
   
   
   
   
  А якщо Ви хочете купити розвиваючі іграшки ручної роботи, то можна зробити це у відповідному розділі найякісніших товарів для дітей. 
   
   
  03.08.2016

  Рекомендовані статті:

  Іграшки, які створили на небесах... Іграшки, які створили на небесах...
  Іграшки, які створили на небесах...
  #Іграшки# валяння# вовна# бавовна#wool# фелтінг# felting# handmade# toys# ляльки
  ТОП-15 креативних ідей для в'язаних дитячих шапочок ТОП-15 креативних ідей для в'язаних дитячих шапочок
  ТОП-15 креативних ідей для в'язаних дитячих шапочок
  #В'язання# в'язані шапки# шапки купити# шапки фото# креатив# діти# дитячий одяг# дитячі шапки# дитячі шапочки купити
  Чудо-шкарпетка: ТОП-5 ідей для іграшок Чудо-шкарпетка: ТОП-5 ідей для іграшок
  Чудо-шкарпетка: ТОП-5 ідей для іграшок
  #Шкарпетки# своїми руками# іграшки своїми руками# іграшки ручної роботи#
  Історія однієї мишачої сім'ї Історія однієї мишачої сім'ї
  Історія однієї мишачої сім'ї
  #Валяння# войлок# повсть# валяння вовни# купити валяні прикраси# ку
  Мені потрібно більше цікавих статей

  Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.