Каталог

  GEOFABRIKA. Картонна магія

  Коли ви востаннє відвідували зоопарк?

  Коли ви востаннє відвідували зоопарк? Торік? Багато років тому? Ще будучи дитиною? Неважливо, сьогодні ви точно не будете нудьгувати, адже zrk.in.ua запрошує всіх на захоплюючу прогулянку у компанії незвичайних персонажів.
  У магічній майстерні нашої сьогоднішньої героїні живуть єдинороги, панди, вовки, лисиці та інші тварини. Щоправда, із цупкого картону.


  Знайомтесь, G E O F A B R I K A – картонні полігональні скульптури із Тернополя. Надія Грицюк працює з картоном відносно нещодавно, втім оригінальні конструкції вже стали популярними не лише у її місті, але й далеко за його межами.

   

  v8CUostX-sI

   Надія Грицюк та її картонна магія 


   

  ПРО ТРОФЕЙНОГО ОЛЕНЯ 


  Одного осіннього вечора два роки тому я гортала новини в Інтернеті. Погляд зачепився за фото із зображенням трофейної голови оленя, виготовленої з паперу. Хоча різні види рукоділля мені близькі ще зі шкільних років, але з таким напрямком я зустрілась вперше. Олень був дуже незвичний і багатогранний. Мій інтерес і здивування підштовхнули до пошуку інструкцій та схеми для його виготовлення. Так народився мій перший виріб, - згадує Надія. - Картонні скульптури завдки доступності матеріалу відкривають дуже широкий діапазон для польоту фантазії. Ними можна оформити як власну вітальню, робочий кабінет чи дитячу кімнату, так і кафе, магазин, фотостудію чи салон краси.»

   

  pm4xmKpjCvU


   


  ПРО БЛАГОРОДНІ ЦІЛІ 


  Велика кількість полігональних скульптур виготовлена у стилі так званих мисливських трофеїв Відтак, ідейниця бренду запевняє, що вони можуть стати чудовою альтернативою справжній мисливській здобичі, тим самим не завдаючи шкоди братам нашим меншим.

  «Філософія нашого бренду близька до девізу німецької студії дизайну Papertrophy Berlin, що звучить як “ Don’t shoot them – Glue them!”. Ми надихаємось любов'ю до природи та прагнемо її оберігати. Наші картонні скульптури тварин є чудовою альтернативою справжнім мисливським трофеям, вони не шкодять довкіллю,» - розповідає Надя.

   

   Vv-4BkoMX_A  ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ? 


  За останні кілька років полігональна графіка набула великої популярності у всьому світі. Передусім – завдяки прихильникам 3D та комп’ютерних ігор. Як перші, так і останні знайомі із так званим полігональним моделюванням.
  Полігональне моделювання - це створення сітки полігонів ( багатокутників), яка повторює форму потрібного об'єкту. Іншими словами, це побудова великої кількості полігонів, які з'єднані між собою та утворюють єдину форму об'єкта.
  Скульптури GeofabriKa складаються з мінімального числа полігонів, у стилі Lowpoly. Втім, така кількість є більш, ніж достатньою для правильного візуального сприйняття об’єкту.

  YwVTSJ5P_YM


   

  НЕ ОРІГАМІ 

  Фігури лише на перший погляд здаються легкими у виготовленні, втім автори дуже ретельно працюють над виробом. Створення однієї фігури може тривати 3 дні.
  «Відмінність паперкрафту від орігамі - необмежене використання ножиць і клею, - пояснює Надя. - В Україні цей рух поки не так поширений як в зарубіжних країнах, але на просторах Інтернету з кожним днем з'являється все більше і більше інформації про це мистецтво. Заняття це не вимагає великих витрат, все, що потрібно для цікавого проведення часу - це принтер, папір, ножиці і клей. Схеми роздруковуються на принтері, потім вирізаються і склеюються в єдиний образ. Моделі збираються з окремих вирізаних і зігнутих паперових деталей. Як матеріал ми використовуємо цупкий дизайнерський картон».

   

  ПРО УЛЮБЛЕНИХ ПЕРСОНАЖІВ 

  Найулюбленіші мабуть єдинороги, їх у мене аж чотири різновиди! І я не планую зупинятись на досягнутому) Кожен новий мешканець Геофабрики - для мене виклик і кожного разу я із захватом спостерігаю, як купка картону оживає в моїх руках. А нереалізованих ідей ще дуже багато…

  jYzdH3FYiJk

   Ти можеш припинити вірити в єдинорогів, але вони не припинять вірити в тебе:)


   

   

  ПЕРЕВІРКА НА МІЦНІСТЬ 

  Я використовую цупкий дизайнерський картон 260-300 г/м2, тому усі вироби є дуже легкими, але водночас достатньо міцними і не деформуються з часом. Звичайно, їх потрібно тримати подалі від прямих сонячних променів та води, проте спокійно можна протирати від пилу сухою ганчіркою, - радить Надія Грицюк.


  Зазначимо, ціновий сегмент скульптур від 200 до 500 грн, в залежності від їхнього розміру та складності роботи.

  oa8iSNWjueU

  29yai8exu2s


   


  БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ:


  Якщо колір, то... зелений.
  Якщо книга, то... Л.Керрол «Аліса в країні Чудес».
  Якщо музика, то…залежить від настрою, а настрій залежить від неї.
  Якщо фільм, то... детектив.
  Якщо час, то... зараз.
  Якщо цитувати, то... Фаїну Раневську:)
  Якщо не GEØ FÂBRIKÂ, то... не можу уявити зараз моє життя без неї.
  Якщо подорожувати, то... в теплі краї ;)
  Якщо людина ідеальна, то... її не існує.
  З радістю зустрінусь з... однодумцями.
  З впевненістю кажу, що... роблю те, що люблю.

  VCq6s1K9Lz8

   


   

  Якщо вам сподобались скульптури Geofabrika, замовити вироби із картону ви можете на zrk.in.ua 

   

  30.11.2016

  Рекомендовані статті:

  Свитшот-картина. AETERNUM Свитшот-картина. AETERNUM
  Свитшот-картина. AETERNUM
  #свитшот# принт# тренд# бренд# творчество
  Свобода рук - і ніякої магії. M O N K P A C Свобода рук - і ніякої магії. M O N K P A C
  Свобода рук - і ніякої магії. M O N K P A C
  #сумка# банан# аксесуари# бренд# поясна сумка
  Ювелірний лаконізм Savchuk Jewelry Ювелірний лаконізм Savchuk Jewelry
  Ювелірний лаконізм Savchuk Jewelry
  #прикраси# handmade# мінімалізм# геометрія
  KAZBAG. Життя - велика пригода KAZBAG. Життя - велика пригода
  KAZBAG. Життя - велика пригода
  #рюкзак# наплічник# подорожі# аксесуари

  Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.